Strony Aguuuuu

niedziela, 30 sierpnia 2009

wakacje!





wakacyjnie! zdjęcia zrobione nad naszym pięknym morzem! Hel-Gdynia-Sopot-Gdańsk. jak zwiedzać to na całego!

® Wszelkie prawa zastrzeżone

wtorek, 11 sierpnia 2009

Zamek Moszna.




Zwiedzanie mam we krwi, a aparat mam zawsze przy sobie by uwiecznić na zdjęciach to co zobaczyłam :)


® Wszelkie prawa zastrzeżone