Mój Cały Świat...
Strony Aguuuuu
(Przenieś do…)
Strona główna
Agu i jej podróże
Albi piesek Agu
grabarii
▼
czwartek, 3 września 2009
Gdynia - Kamienne wzgórze
Widok na zatokę cudowny!A krzyż bardzo mi się podoba...więc go zabrałam na zdjęciach do domu! :P
® Wszelkie prawa zastrzeżone
morze!
dopiero tydzień minął od powrotu z nad morza, a tak bardzo mi brakuje widoku faj podmywających plaże... coś wspaniałego! w przyszłym roku też się wybiorę,ale w doborowym towarzystwie...
® Wszelkie prawa zastrzeżone
wakacje! Gdańsk i okolice
® Wszelkie prawa zastrzeżone
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer